John B. Templayer

Akkonská Věž

Novinky

23.12. 2016 - Odebral jsem ze sekce Kontakt svůj skype, protože jej již nepoužívám. Sekce Herní projekty byla upravena tak, aby tam můj shard na Ultimu byl prominentnějším. Zde v Novinkách také byla na jednom místě přidána tečka, která na daném místě chyběla. :)

8.7. 2016 - To vážně rok uplynul tak rychle? No, byl jsem v posledním roce na vysoké, takže to byl vskutku rychlý rok. Každopádně - projel jsem různé sekce a poupravoval je - opravil jsem některé chyby v češtině i v angličtině, aktualizoval jsem informace, dodal odkazy na www.Zerenxess.xf.cz, atd. Povětšinou drobné úpravy. Následně jsem přidával položky. Ve Videonávodech: UFO Aftershock (se ShadoWarrior's Total Rebalance Módem), Jedi Knight: Jedi Academy jak hru jednoho hráče, tak kooperativní hru vícero hráčů (s Drowpacem a Illidanem), Loom (hybridní FM-Towns/CD verze); do Videonahrávek: Heroes 1 (s Fuzimim), Heroes 3 (s Templáři), Starcraft 1 mulťák (s Mamluem), Master of Orion 2 Druhé Selhání (s Drowpacem), „Šachy“ (sekce z různých strategických her, atd.), GTA:SA-MP (s Fuzimim a Illidanem), Wiggles / Diggles Píseček - selhání; Do sekce Pojďme Hrát / LP: Starcraft 1 mulťák (s Mamluem), Heroes 3 (s Templáři), Master of Orion 2 Druhé Selhání (s Drowpacem), „Šachy“ (sekce z různých strategických her, atd.), GTA:SA-MP (s Fuzimim a Illidanem), Wiggles / Diggles Píseček - selhání, Jedi Knight: Jedi Academy jak hru jednoho hráče, tak kooperativní hru vícero hráčů (s Drowpacem a Illidanem); Do sekce Remixová videa: ICY: Journey to the White Wasteland - Reedit hlavní zněky soundtracku; Do sekce Ostatní videa (aneb nevydá se jinam): Tempovo "Hlasy" Versus X, Kikoskia Sings in Let's Plays / Kikoskia Zpívá ve svých LP videích (vyripováno); do sekce Hrdinsko-Zločinecká Galérie byly přidány postavy z konce Might and Magic VIII a UFO: Aftershock (z mých sérií na youtube).

1.8. 2015 - Do sekce Videonávody byly přidány následující položky - Star Trek Online a Minecraft Farlands. Do sekce Videoprůvodců byly přidány Gnomoria a OpenTTD - Velká Mapa. Do sekce Videonahrávek přidáno: Battle for Wesnoth. Do sekce Pojďme Hrát / LP byly přidány: Star Trek Online,  Minecraft Farlands, Gnomoria, OpenTTD Velká Mapa a Battle for Wesnoth. Jako poslední věc byl do sekce Remixová videa přidán tempedit UFO Aftershock.

25.12. 2014 - Do sekce Videonávody byly přidány následující položky - UFO Aftermath (Combo Mod), Minecraft: Complete the Monument - Diversity, Tam a Zpět periodických, Brány Skeldalu: Skřetí říše, Albion Adventures / Dobrodružství z Albionu ("Dračák"/DnD4e). Do sekce Videoprůvodců byl přidán Dungeon Keeper 2: My Pet Dungeons. Do sekce Pojďme Hrát / LP byly přidány: NetKeen, Minecraft: Complete the Monument - Diversity, Bulánci, Tekken Turnaj, Blood Bowl, Game Dev Tycoon Fail s Fuzim, Jedi Academy Versus a Albion Adventures / Dobrodružství z Albionu ("Dračák"/DnD4e). Do sekce Dokumentativní projekty byl přidán dokument Typy Planet, sluncí, systémů a mlhovin. Do sekce Informačních videí byly přidány 2 položky - Víte co je NAHOVNO(tm) ? a Dungeon Keeper 2 - Elite Creatures Tutorial. Do sekce Fanouškovská / AMV videa byly přidány Ghost Rider Tribute - Inside the Fire - Tribute a Duel of the Metal Benders - Tribute. Do sekce Překladová videa byla přidána LOOM audio kazeta (samostatně bude i v Loom návodě). Jako poslední věc byl do sekce Remixová videa přidán reedit Varien - Lilith (Templayer reedit).

31.5. 2014 - Do sekce Videonávody přidáno: Anglická verze Agenta Mlíčňáka (Teenagent), 7 Dní a 7 Nocí a CD Romek (Sněhurka). Do sekce Videonahrávek přidáno: Pojďme Pokazit Master of Orion 2 a Ultima Online Auberon. Do sekce Pojďme Hrát / LP přidáno: Heroes 1, Quantum Rush Beta a Vietcong 1 VS. Do sekce Informačních videí přidány Xbox One versus Playstation 4 (+WiiU, Amazon Fire Tv, SteamBox, Ouya), Uvítací video (přidáno též do Hlavní Sekce) a Legend of Zelda Chronologie. Opraveny odkazy u: Jak Vychovat Draka, ŘEŽ, Ultima Online Zerenxess. Opravena ikonka u speciálu Heroes 5. Přidány Hypertextové odkazy do sekce Novinky (tzn. sem ;) ).

15.3. 2014 - Do sekce Pojďme Hrát / LP přidány - Vulture's Eye: Nethack, Need For Speed: Underground 2 Versus (s Fuzimim), UO Zerenxess - Templáři, Blood 1 - Templáři, Freelancer: Discovery Coop, Lineage II Kamael. Do sekce Videonávody přidáno: Might and Magic 8 Alternate - Vlastní Družina a Polda 1.

29.9. 2013 - Opraveny různé chyby na stránce (jmenovitě funkčnost sekce novinek, jeden hypertextový odkaz na galerii, jedny fonty).

22.9. 2013 - Přidány byly: Sekce Videonávody - Pokémon Silver (Stříbrná verze), Horké Léto 1, Diablo 2: Lord of Destruction Coop (+Vyktory), Zlatý Kalich. Sekce Pojďme Hrát (Let‘s Play / LP) - Minecraft Templayer-Fuzimi Server, DC Universe (s přáteli), Half Life 1 Deathmath (s přáteli), Open Transport Tycoon Deluxe Malá mapa (+Bartucha). Sekce Překladová videa - Překlad Final Fantasy VII: Complete do češtiny. Aktualizována sekce Spoluautorů.

16.12 2012 - 22.9.2013 - Přidány různé položky, nezaznamenáno které.

16.12 2012 - Dokončen videoprůvodce na DOOM 2 v COOPu se Skinerim.

16.12 2012 - Založení sekce novinek.